Płatności

Płatności

Płatność kartami płatniczymi

Płatność kartą płatniczą jest dostępna bezpośrednio na stronie Sklepu Internetowego po złożeniu zamówienia. Realizowana za pomocą bezpiecznego połączenia SSL, które uniemożliwia podgląd wpisanych danych przez osoby niepowołane. Operatorem transakcji kartowych jest Payu, ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań, Polska.

Płatności

Płatności on-line

PayU to system płatności on-line, który umożliwia natychmiastowe wysyłanie płatności za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej oraz innych źródeł. System ten zapewnia najwyższy standard zabezpieczeń - każda transakcja jest chroniona, a dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane. Płatności kartą płatniczą dostępne bezpośrednio na stronie Sklepu Internetowego są realizowane przez Payu, ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań, Polska.

Płatności
Płatności

PayPal umożliwia błyskawiczne wysyłanie płatności on-line za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej lub innych źródeł. Jedno kliknięcie umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności. Dzięki systemowi PayPal nie ma potrzeby każdorazowego wypisywania numeru karty kredytowej podczas dokonywania zakupów.

Płatności

Tradycyjny przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą wszystkie informacje niezbędne do dokonania przelewu.
Odbiorca
NERVA ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ul.Poprzeczna 52G/1
05-506 Lesznowola
Nr rachunku bankowego:
PL 20109018410000000152073787
W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia. Dla każdego nowego zamówienia należy dokonać nowego przelewu.
Realizacja zamówienia rozpocznie się natychmiast po wpłynięciu płatności na nasze konto. W przypadku braku płatności w ciągu 7 dni zamówienie zostanie anulowane.

Płatności

Płatność przy odbiorze

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz przy odbiorze przesyłki.
Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki.
Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności.
W przypadku zwrotu towarów, kwota zostanie zwrócona przelewem na konto. Numer konta bankowego należy podać na formularzu zwrotnym.

Wybierz swoją walutę