Odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy / Zwrot

Masz 30 dni na zwrot

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 30 dni

Odstąpienie od umowy / Zwrot

Darmowa wysyłka zwrotu

Możesz skorzystać z darmowego zwrotu lub odesłać produkty na swój koszt

Odstąpienie od umowy / Zwrot

Masz 30 dni na zwrot

Na życzenie klienta wysyłamy darmową etykietę zwrotną, formularz odstąpienia od umowy oraz instrukcję zwrotu

Kliknij Tutaj by pobrać formularz

Spis treści

1. Procedura zwrotu - darmowa przesyłka zwrotna DPD

2. Dodatkowa etykieta zwrotna

3. Zwrot we własnym zakresie

4. Procedura zwrotu z poza terytorium Polski

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Od dnia 01.01.2021 prawo do odstąpienia od umowy przysługuje również osobom fizycznym zawierają-cym umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością go-spodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tych osób charakteru zawodowego w rozumieniu art. 556 (4) Kodeksu cywilnego.Poniżej przedstawiamy nasze rekomendacje na zwroty towarów :

1. PROCEDURA ZWROTU – DARMOWA PRZESYŁKA ZWROTNA

 1. Aby skorzystać z naszej opcji dramowego zwrotu postępuj według poniższej instrukcji:
 2. Wypełnij i włóż do paczki otrzymany formularz odstąpienia od umowy lub zgłoś zwrot online: ZWRÓĆ PRODUKT
 3. W celu otrzymania darmowej etykiety zwrotnej prosimy o kontakt na adres [email protected] , lub telefonicznie: +48660180338. Spakuj zwracane produkty i zamieść na opakowaniu otrzymaną etykietę zwrotną.
 4. Zdecyduj w jaki sposób nadasz przesyłkę zwrotną:
   • Nadanie w punkcie DPD Pickup. Wystarczy zanieść przygotowaną paczkę do jednego z punktów w całej Polsce. KLIKNIJ TUTAJ, aby znaleźć najbliższy punkt DPD Pickup.
   • Zamówienie kuriera. Możesz umówić przyjazd kuriera DPD pod wskazany adres w wybranym terminie.

  Uwaga: Powyższe rozwiązania dotyczą darmowych zwrotów jakie zapewniamy. Zaznaczamy jednak, że możliwość wyboru sposobu nadania przesyłki jest dowolna. W przypadku wyboru innego sposobu niż rekomendowany, będą Państwo zobowiązani do poniesienia kosztów na własną rękę.

 5. Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwrócimy Ci dokonane płatności do 14 dni.
 • Należność za zamówienie zostanie zwrócona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

2. DODATKOWA ETYKIETA ZWROTNA

2.1 Jeżeli potrzebna będzie nowa etykieta zwrotna, prosimy o kontakt na adres [email protected] lub telefonicznie: +48660180338

3. ZWROT WE WŁASNYM ZAKRESIE

3.1 Paczkę możesz również wysłać samodzielnie na swój koszt na adres:

NERVA ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ul.Poprzeczna 52G/1
05-506 Lesznowola

3.2 Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

3.3 Zwracany produkt powinien znajdować się w stanie niezmienionym (w takim samym stanie jak został zakupiony). Dopuszczamy użycie produktu zgodne z jego przeznaczeniem.

4. PROCEDURA ZWROTU TOWARU Z POZA TERYTORIUM POLSKI

 1. Wypełnij wniosek i włóż do paczki otrzymany formularz odstąpienia od umowy lub zgłoś zwrot online: ZWRÓĆ PRODUKT
 2. W celu otrzymania darmowej etykiety zwrotnej prosimy o kontakt na adres [email protected], lub telefonicznie: +48660180338. Spakuj zwracane produkty i zamieść na opakowaniu otrzymaną etykietę zwrotną.
 3. Zdecyduj w jaki sposób nadasz przesyłkę zwrotną:
  • Nadanie w punkcie. Wystarczy zanieść przygotaną paczkę do jednego z punktów w całej Europie. Punkt przekazania przesyłek znajdziesz tutaj: GLS ParcelShop Europe
  • Zamówienie kuriera. Możesz umówić przyjazd kuriera pod wskazany adres w wybranym terminie.
 4. Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwrócimy Ci dokonane płatności w przeciągu 14 dni. Należność za zamówienie zostanie zwrócona przy użyciu takich samych środków płątności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie
Wybierz swoją walutę